Не витримав критики соратників великого американця? Волкер пішов з Інституту Маккейна

Сінді Маккейн, вдова сенатора з Аризони Джона Маккейна, ім’ям якого названо центр, у заяві у відповідь подякувала Волкеру за роботу і відданість "моєму чоловікові та всій родині Маккейнів".

Курт Волкер Об этом сообщает tt-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ексспецпредставник США з питань України Курт Волкер підтвердив своє рішення піти з керівної посади в Інституті Маккейна США через "підвищену увагу" ЗМІ, що, на його думку, зашкодить самій аналітичній установі. Про це йдеться в його заяві, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

"Недавня увага ЗМІ до моєї роботи на посаді спецпредставника з питань України створює ризик відволікти увагу від досягнень і продовження зростання Інституту, тому я йду з посади виконавчого директора Інституту Маккейна з питань міжнародного лідерства", – заявив Волкер.

Про намір колишнього високопоставленого дипломата США піти з Інституту Маккейна минулої п’ятниці повідомив The New York Times.

Зі свого боку, Сінді Маккейн, вдова сенатора з Аризони Джона Маккейна, ім’ям якого названо центр, у заяві у відповідь подякувала Волкеру за роботу і відданість "моєму чоловікові та всій родині Маккейнів".Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ne-vytrymav-krytyky-soratnykiv-velykoho-amerykantsia-volker-pishov-z-instytutu-makkeina-298376.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя