Деталі вступної кампанії для абітурієнтів і бакалаврів – МОНМіністерство освіти і науки опублікувало відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступної кампанії у вищі навчальні заклади 2019 року. Об этом сообщает club-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зокрема, на сайті МОН оприлюднено два блоки запитань та відповідей для вступників на бакалавра і на магістра.


У них є докладні роз’яснення про подання заяв та документів, мінімальні прохідні бали, пільговий вступ, додаткові бали та коефіцієнти, нюанси вступу та переведення на бюджет тощо.


Основна фаза вступної кампанії почнеться 1 липня, коли стартує реєстрація електронних кабінетів.


“Однак загалом процес вступу має кілька різних блоків, – зазначає Олег Шаров, генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН. – Наприклад, уже 13 травня почнеться реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ для вступників у магістратуру низки спеціальностей. Тому вже зараз для них ми підготували запитання-відповіді, щоб вступники в будь-який час мали доступ до цієї інформації. Як засвідчив досвід минулого року, коли ми вперше зробили такі Q&A, цей формат роз’яснень є досить популярним та потрібним”.


В останній тиждень червня запрацює гаряча телефонна лінія МОН.


Зараз додаткові запитання щодо вступу МОН просить надсилати на електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або ставити їх в офіційній Facebook-групі Вступ 2019.


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/detali-vstupnoi-kampanii-dlja-abituriientiv-i-bakalavriv-mon.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя