Хітозан бджолиний — апізан

Хітозан — біополімер XXI століття. Він був отриманий в першій половині XX століття з хітинового покриття рако­подібних. Завдяки унікальним радіопротекторним влас­тивостям він набув стратегічного статусу. Хітозан бджо­линий відрізняється від хітозану ракоподібних низько­молекулярною будовою, що дає можливість засвоювати­ся уже в ротовій порожнині. Він повністю безпечний, зав­дяки своїй будові швидко проникає в усі частини органі­зму, має багато корисних властивостей. Головними вла­стивостями хітозану бджолиного є:

– антисклеротична — зв’язує і ви­водить з організму шкідливі жири і холестерин;

– очищувальна, протирадіаційна, є універсальним сорбентом — в ШКТ зв’язує і виводить кишкові токси­ни, в лімфі — токсини, ракові кліти­ни, радіонукліди, в насіннєвій рідині — важкі метали.

Продукти з хітозаном корисні для правильного харчування і очищення організму.

Пасічники з давніх-давен використовували спиртову настойку з підмору бджіл для вдалого лікування власних родин від багатьох хвороб. Недоліком настоянки є спирт — не всім можна його вживати. Промислове виробництво не використовує спирту.

«Апізан» зовсім не токсичний, не шкідливий. Зменшує високий вміст холестерину в крові, допомагає боротися з високим тиском, алергією, покращує стан шкіри, во­лосся, нігтів. Хороший гепатопротентор (відновлює кліти­ни печінки), покращує мікрофлору кишківника, стиму­лює загоєння ран, виразок, опіків (відвари підмору).

 

Джерело статті: газета «Подільська зоря»

ТОП новости

Вход

Меню пользователя